„Žingsnelis gėrio, atvirumo…“

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Gru
21

„- Kai vėjas klebena šaltyje apstingusias senosios trobos langines, kai pažeme sukiojasi padrikos snaigės, pranašaujančios žiemą, – praverk duris. Išeik į gruodžio sniegą. Įkvėpk vakaro tylą. Jau Kalėdomis kvepia. Jau saulė grįžti rengiasi. Ir Angelas žemėn parkeliauja. Saulės pasitikti. Žmogų pasveikinti. Šilumą delnams, ramybę dvasiai parneša. Ir laukimą. Amžino. Šviesaus. Kalėdų džiaugsmo laukimo stebuklą.

- Atlapok duris. Įsileisk vidun Angelą. Jo širdyje meilė gyvena. Tokia didelė, kad visam pasauliui užtenka. Ant jo sparnų Gerumas, Atvirumas supasi. Tik prisiglausk prie jo. Širdim. Mintim. Mamos keptais pyragais ir šieno garbanėlėm iš po Kūčių staltiesės pakvips. Ir vaikyste, parklupusia prie Prakartėlės. Ir eglėm padabintom pakvips…“

Šiais žodžiais prasidėjo Advento vakaras, į kurį mokyklos bendruomenę  pakvietė mokyklos klubas „Šeimų seklyčia“. Susirinkusieji dovanojo vieni kitiems žingsnelį gėrio, atvirumo… Pačių nupintas Advento vainikas, jame – keturios žvakės: Vilties, Taikos, Meilės ir Džiaugsmo, suteikė širdžiai atgaivos, ramybės, dvasinės palaimos.

Šventines akimirkas dovanojo mokyklos mokiniai ir mokytojos, baleto studijos šokėjėlės, Kuršėnų meno mokyklos muzikantai, svečiai iš Vidsodžio pagrindinės mokyklos.

 Kiekvienąkart, kai savo gyvenimui bandai suteikti naują prasmę,  yra Kalėdos.

Kiekvienąkart, kai pažvelgiate širdies akimis į vienas kitą,  yra Kalėdos.

Kiekvienąkart, kai Jūsų veidą nutvieskia šypsena, yra Kalėdos.

Kiekvienąkart, kai du žmonės atleidžia vienas kitam, yra Kalėdos.

Kiekvienąkart, kai stengiamės suprasti kitą žmogų, yra Kalėdos.

Tegul tokios Kalėdos  niekada ir nesibaigia.

Audronė Šiuipienė ir klubas „Šeimų seklyčia“

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai