Kas europietis? Mes

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Geg
20

2017 m. gegužės 9 dieną Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka tradiciškai sukvietė kuršėniškius į  Europos dienos šventę  „Kas europietis? Mes!“. Europos diena, kurią  remia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Šiaulių rajone pažymima jau penktą kartą.

   1950 metais gegužės 9-ąją buvo pradėta Europos Sąjungos istorija – Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Šumanas ir jo pasekėjai paskelbė deklaraciją, kurioje išdėstė planą, kaip sukurti suvienytą Europą ir tokiu būdu išsaugoti taikius santykius tarp šalių. Ši deklaracija suteikė postūmį Europos vienijimuisi.

    Šventės metu vyko  įvairios veiklos pėsčiųjų take.  Kuršėnų Pavenčių mokyklos palapinėje vyko robotikos komandiniai užsiėmimai „Susiburkime ir kurkime“. Vaikai ir jaunimas su WeDo 2 Lego konstruktorių rinkiniais ir planšetiniais kompiuteriais kūrė laisvai judančius, mėgstančius keliauti europietiškus robotų modelius. Robotai buvo renkami ir programuojami remiantis schemomis, kurias specialiai paruošė ir veiklą koordinavo  pradinių klasių mokytoja metodininkė Dalia Mažeikienė.

    Šventės pabaigoje padėkos žodžius tarė Kuršėnų miesto  seniūnas Vytautas Gedmontas. Rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Birutė Litevkienė  ir Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė šventės partneriams ir rėmėjams įteikė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės Ingridos Klupšaitės padėkas ir prizus.

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai