Kviečiame aplankyti tarptautinę edukacinę parodą „Leiskite man būti savimi..”

Posted Publikavo administratorius -> Mokiniams, Mokyklos naujienos, Mokytojams, Tėvams     Comments Komentarų nėra
Sau
16

Kviečiame aplankyti tarptautinę edukacinę parodą „Leiskite man būti savimi…“ – Annos Frank gyvenimo istorija Kuršėnų kultūros centre nuo 2018 sausio 16 d. iki sausio 31 d.

Patyčių prevencijai skirta paroda sudaryta iš dviejų dalių – pirmoji dalis skirta Annos Frank gyvenimo istorijai, antroji – susieja Annos Frank istoriją su šiandiena.

Paroda skatina susimąstyti apie pirmines ir pačias giliausias priežastis, kurios lėmė ir tebelemia nacizmo ir kitų neapykantos ideologijų sėkmę 20 ir 21 a. Kokios yra išankstinės nuostatos? Kas nulemia mūsų neigiamą nuomonę apie vieną ar kitą visuomenės grupę? Kokių sąlygų reikia, kad mūsų išankstinė neigiama nuostata taptų veiksmais, apribojančiais ir pažeidžiančiais kitų žmonių teises? Šiuos ir panašius klausimus kelia paroda, netikėtai susiedama žydų mergaitės iš Amsterdamo gyvenimo istoriją su istorijomis šiandieninių vaikų ir jaunuolių, kurie kenčia patyčias ar net diskriminaciją todėl, kad yra neįgalūs, priklauso etninėms, religinėms ar lytinėms mažumoms.

Parodos gidai yra Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai, apmokyti Annos Frank projekto koordinatorių Lietuvoje. Mokyklų pedagogai su savo mokiniais, suaugę asmenys yra kviečiami registruotis iš anksto tel. 860414466 arba el. paštu s.putnikaite@gmail.com (parodos lankymo valandos yra nuo 10.00 iki 15 val.). Paroda skirta 5-12 klasių mokiniams ir suaugusiems, vieno vizito metu parodą lankyti gali ne didesnė kaip 30 mokinių grupė (ekskursijos trukmė apie 45 min.). Kiekvieną klasę privalo lydėti mokytojas. Paroda nemokama.

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai