Portugalų diena mokykloje

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Kov
27

Kovo 22 dieną mūsų mokykloje lankėsi buvę mokiniai, praėjusių metų 10a klasė, su savo draugais iš Portugalijos, su kuriais kartu dalyvavo programos „eTwinning“ projekte „Sustok, akimirka žavinga!“, kūrė kalėdinius vaizdo įrašus, pelnė Europos Kokybės ženklelį už savo projektinę veiklą ir laimėjo keliones vieni pas kitus. Šiame projekte dalyvavo ir kiti mūsų mokyklos mokiniai: dabartiniai pirmokai, 8a ir 8b klasės, tačiau keliauti į Portugaliją galėjo tik šešiolikos sulaukę projekto dalyviai.

Svečius mokykloje pasitiko 7a klasės mokiniai ir organizavo žaidimą – viktoriną „Ar gerai pažįsti draugų šalį“. Po to svečius pakvietėme susipažinti su mokykla žaidžiant QR kodų žaidimą. Ypač šiltai svečius priėmė mokyklos direktorė Janina Banienė ir mokytojos Rimos trečiokai: jie išmoko svečių vardus ir kartu juos iliustravo. Informacinių technologijų pamokoje šeštokai su mokytoju Pauliumu portugališkai prakalbino net mažiausius kompiuteriukus „Micro.bit“.

Vėliau aktų salėje susitiko visos projekte dalyvavusios klasės, prisiminė projekto akimirkas ir pirmokų pakviesti šoko lietuviškus šokius. Pasivaišinę skaniausiomis bandelėmis, svečiai apsilankė tautodailės centre, kur mokėsi lipdyti iš molio. Grįžę į mokyklą svečiai toliau mokėsi lietuviškų šokių ir dainų su folkloro ansambliu „Gerviki“, vadovaujamu Jovitos Lubienės, ir buvusiais mūsų mokiniais Kristijonu bei Agne. Vėliau sportinių šokių judesių mokė taip pat buvęs mūsų mokinys Edgaras su partnere Gabriele.

Visi svečiai liko sužavėti mūsų mokyklos jaukumo, skanaus maisto bei šilto priėmimo. Nuoširdžiai dėkojame visiems!

Daugiau apie projektą skaitykite čia: https://kursenai.lt/2018/03/26/kursenu-jaunimas-su-portugalais-mokesi-keliauti-nuotraukos/

Susitikimo akimirkos:

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai