LAIMONO INIO VIEŠNAGĖ KURŠĖNŲ PAVENČIŲ MOKYKLOJE-DAUGIAFUKCIAME CENTRE

Posted Publikavo administratorius -> Biblioteka     Comments Komentarų nėra
Spa
14

2018 m. rugsėjo 20 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre lankėsi žinomas rašytojas, žurnalistas, pasakaičių, mįslių, sakmių, padavimų ir legendų kūrėjas Laimonas Inis. Svečią atlydėjo XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, poetė, Lietuvos Universitetų Moterų Asociacijos (LUMA) prezidentė Dalia Poškienė.

L. Inio bendravimas su su pradinių klasių mokiniais, mokytojais prasidėjo nuo mįslių, ištraukų iš jo parašytų knygučių, prisiminimų apie jaunystę. Rašytojas apžvelgė savo kūrybos kelią. Jis išdavė paslaptį, kad gamta jo didžiausia kūrybos įkvėpėja, o geriausi draugai – medžiai, paukščiai, gyvūnai, upės, ežerai… Žinoma, smalsūs vaikai rašytoją apibėrė pačiais įvairiausiais klausimais: kokia buvo pirmoji knygelė vaikams, kokia pirmoji perskaityta knyga, kokią knygelę patartų įsigyti antrokams. Atsakęs į mažųjų skaitytojų klausimus Laimonas Inis patarė vaikams dar daugiau skaityti, lavinti vaizduotę ir turėti pomėgių.

Susitikimo pabaigoje rašytojas pakvietė įsigyti jo knygučių, kuo vaikai labai džiaugėsi. O knygutės ne bet kokios, o su autoriaus palinkėjimu ir autografu. Literatūrinę popietę vaikams organizavo Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka ir Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras. Džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu.

 Bibliotekininkė Ona Peldžienė

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai