Kartu su naujais mokyklos partneriais iš Vokietijos

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Spa
11

Spalio 8 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje – daugiafunkciame centre lankėsi ilgamečiai Kuršėnų miesto draugai ir rėmėjai iš Vokietijos Demmin‘o miesto (Mecklenburg – Vorpommern federacinė žemė) Siegfried ir Ingrid Logall. Ponas Siegfried atstovauja „Jaunųjų europiečių“ sąjungai ir yra šios organizacijos prezidentas. Šios organizacijos vienas iš pagrindinių tikslų – Europos vienijimas ir ilgalaikių tarptautinių santykių plėtojimas. Tad šiais metais mūsų mokyklai buvo pasiūlyta jungtis ir papildyti „Jaunųjų europiečių“ gretas bei kartu su partneriais Vokietijoje ir Lenkijoje dalyvauti įvairiose tarptautinėse akcijose bei projektuose. Šis pasiūlymas buvo mielai mūsų mokyklos priimtas ir šių metų rugsėjo 20 d. mes tapome oficialiais šios organizacijos nariais. Šia puikia žinia ponas Siegfried Logall prie kavos puodelio ir saldaus stalo pasidalino su visu mokyklos kolektyvu. Jau pirmojo vizito metu jis išsakė savo artimiausius planus ir vizijas dėl kitų metų, kurie mums visiems turėtų būti labai aktyvūs ir turtingi įvairiomis veiklomis. Kokiomis?…  Truputį kantrybės ir greitu laiku visi apie tai sužinosime daugiau!  Esame dėkingi Ingrid ir Siegfried Logall už visokeriopą  paramą mokyklai.

Komentuokite

Pamokų laikas

1 pamoka 8:00-8:45
2 pamoka 8:55-9:40
3 pamoka 9:55-10:40
4 pamoka 11:00-11:45
5 pamoka 12:05-12:50
6 pamoka 13:00-13:45
7 pamoka 13:55-14:40

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai