Projektas ,,Mano šeimos knygos“

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Bir
15

Paskutinę lietuvių kalbos pamokų savaitę daugelis 6a, 6b, 10a klasės mokinių  vykdė tiriamąjį projektą  ,,Mano šeimos knygos“.  Kartu su visa šeima moksleiviai apžiūrėjo namų bibliotekas, pagal nurodytas temas  grupavo turimas knygas, pasakojo atskirų knygų istorijas, kūrė knygų kompozicijas ir atliko kitas užduotis. Dar ne visi spėjo pristatyti savo darbus, patys  aktyviausi: Paulina, Andželija, Gabija, Dorotėja, Armandas, Vidmantė, Odilija, Miglė Š., Gvidas ir Liutauras 6a klasėje, Daniela, Gabriela, Jokūbas, Benas,  Enrika P. 6b klasėje, Arnoldas, Ema, Kamilė, Karolina, Javieras, Dainius, Ernandas  10a klasėje. Štai keletas atsiliepimų apie projektą:

,,Šis projektas  padėjo man sužinoti, kiek ir kokių mes turime knygų.“ Armandas N.

,, Šis projektas  padėjo man daugiau sužinoti apie save ir savo šeimą.“ Dorotėja J.

,, Šis projektas  padėjo man sužinoti, kokias knygas mėgdavo mano tėvai ir seneliai.“ Gabija Š.

,, Šis projektas  padėjo man prisiminti įvairias istorijas.“ Jokūbas K.

,, Šis projektas  padėjo man išanalizuoti knygų svarbą mūsų šeimoje, taip pat prisiminti senas knygas, jas prikelti naujam gyvenimui, kai kurias perskaityti dar ir dar kartą…“ Ema S.

,, Šis projektas  padėjo man suprasti, kiek iš tiesų visko yra aplinkui, tik mes kartais to nepastebime. Aš jau ganėtinai ilgą laiką gyvenu pas senelius ir nežinojau, jog namuose yra tokių senų knygų, kurios tiesiog puošia namus savo būtimi ir ilgaamžiškumu. Tie pageltę puslapiai, kurie skleidžia tą kvapą, tas dulkes, kurios pakyla lėtai verčiant puslapius, tiesiog džiugina širdį.“ Arnoldas Ž.

Ačiū visiems nuoširdžiai dirbusiems ir atradusiems tyrinėjimo džiaugsmą.

                                                                                                                                       Mokytoja Dalia Lipskienė

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai