Mokytojo diena Paryžiuje!

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Spa
29
Fotografija leidžia fantazuoti, kurti, dalintis, bendrauti… Tiek gyvai- medžiojant gerą kadrą, tiek virtualioje erdvėje- įkeldami nuotraukas ir padarydami jas prieinamas kitiems. Draugų ir nepažįstamų palaikymas įkvepia, suteikia drąsos, skatina tobulėti, patikėti savimi, kelia motyvaciją tiek fotografui, tiek nuotraukos veikėjui.
,,Šiandien Jūs esate Paryžiuje, mielosios mokytojos’’- mokytojo dienos proga išgirdo mokytojai iš mokinių ir geros nuotaikos komandos. Skambant prancūziškai muzikai, rankoje laikant rožę, bandant atrasti sau tinkančią skrybelę ir linksmai besišnekučiuojant mokytojos pozavo fotografų komandai.
Fotografija- tai saviraiška, būdas išreikšti jausmus. Ir nesvarbu, ar tai būtų džiaugsmas, meilė, nostalgija, liūdesys. Kiekvienas kadras savyje turi užkoduotą emociją, o už jo sukūrimo slypi unikali istorija. Šiuo atveju turėjom didesnes galimybės vaizduotės realizavimui panaudojant ,,green screen’’/ žalią sieną,   kurios pagalba sumaketavome nuotraukų vaizdus, tarsi mokytojai vaikšto Paryžiaus gatvelėmis.
Bonne journée!
Geros nuotaikos komanda

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai