KINGS LIETUVA matematikos olimpiada

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Spa
21

2021 KINGS LIETUVA matematikos olimpiados rudens sesijos kvalifikaciniame etape internetu dalyvavo  67 Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro 5-8 klasių mokiniai. Mokiniai pasiekė puikų rezultatą – šeši  iš jų surinko 100% visų taškų, penki mokiniai – 99%. Beveik visi dalyviai surinko daugiau nei 50% taškų ir gavo kvietimą dalyvauti finaliniame olimpiados etape.

Džiaugiamės, kad mūsų mokykla pateko tarp 100 mokyklų, kurios aktyviausiai dalyvavo KINGS olimpiadų kvalifikaciniame etape!

KINGS olimpiada  – inovatyvi bendruomenė,  kuri vienija daugiau nei 100 000 mokinių ir apie 800 mokyklų visoje Lietuvoje. Olimpiados tikslas: „Gilinti ir plėtoti ugdymo proceso metu gaunamas žinias bei taikyti jas neformalioje aplinkoje.“ Dalyvaudami olimpiadoje mokiniai auga, įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, susipažįsta su konkurencija ir tobulina ne tik savo akademinius, bet ir emocinius bei socialinius įgūdžius. Novatoriškai parengtas turinys skatina mokinių  akademinių gebėjimų augimą, pasitikėjimą savimi, emocinių ir socialinių įgūdžių tobulėjimą.

Dėkojame visiems olimpiados dalyviams ir sveikiname pasiekusius puikiausią rezultatą!

https://kings.lt/naujienos/394

                         Matematikos mokytojos ekspertės Jelena Bagdonienė ir Rasytė Gedaminskienė

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai