Mokykla netradiciniais renginiais skatino toleranciją

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments 2 Komentarai
Lap
20

Kuršėnų Pavenčių mokykloje lapkričio 12-16 dienomis vyko netradiciniai renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę. Visą savaitė etikos, tikybos, pilietinio ugdymo pamokose moksleiviai žiūrėjo ir aptarinėjo filmus tolerancijos tematika. Šia tema buvo vedamos ir klasės valandėlės.

Antradienį mokykloje lankėsi svečias turintis fizinę negalę. Remigijus pasidalino savo gyvenimo patirtimi su mokiniais, akcentavo žmonių ,,narų“ liūdnas pasekmes, neatsargiai elgiantis vandens telkiniuose. Mokiniai buvo sužavėti Remigijaus sugebėjimu prisitaikyti visuomenėje ir jo optimistiniu požiūriu į gyvenimą.

Trečiadienį mokykloje lankėsi Šiaulių vyskupas jo ekscelencija  Eugenijus Bartulis, kuris pristatė nuotraukų kalendorių 2013-iems metams ir paties sudarytą unikalų leidinį – „Evangelija kasdien“. Ši knyga skirta kasdieniam Šventojo Rašto skaitymui, bus prieinama visai mokyklos bendruomenei.
Ketvirtadienį vyko netradicinė akcija ,,Sing with cushion“. Moksleiviai atsisėdę ant savo atsineštų pagalvėlių dainavo 7a klasės ir muzikos mokytojos Vaidos sukurtą tolerancijos dainą.

Penktadienį mokykla pasipuošė netradiciniais skėčiais, kuriuos mokiniai kūrė visą tolerancijos savaitę. Siekdami atkreipti Kuršėnų miesto bendruomenės dėmesį į tolerancijos dieną, kuri yra minima visame pasaulyje lapkričio 16 dieną, mokiniai su skėčiais išėjo į miesto gatves.

2 Comments to “Mokykla netradiciniais renginiais skatino toleranciją”

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai