Matematikai pluša olimpiadose

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Lap
20

Pavenčių mokykla ne vieną dešimtmetį kuria matematikos formalaus ir neformalaus mokymo tradicijas. Sukaupta nemenka įvairių renginių organizavimo patirtis, užauginta ne viena  matematikų karta. Tuo labai didžiuojamės. Mes, mokyklos matematikos mokytojai, labai džiaugiamės, jog ir šiais mokslo metais galime dirbti su jaunais, gabiais ir matematikai neabejingais. Vien lapkričio mėnesį mūsų mokiniai dalyvavo net trijose olimpiadose.

Lapkričio 7 dieną Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijoje vyko tradicinis  komandinis matematikos konkursas gimnazijos taurei laimėti. Jame dalyvavo mūsų mokyklos matematikų komanda – Ieva Poškutė (5b klasė), Gintas Leišys (5b klasė), Julius Šilingas (7c klasė), Dominykas Petkus (7c klasė) ir Guoda Rapševičiūtė (8a klasė).

Lapkričio 15 dieną ir vėl keliai matematikus „vedė“ į Šiaulius. Didždvario gimnazijoje vyko matematikos olimpiada – konkursas Šiaulių krašto 7-12 klasių merginoms. Uždavinius „krimto“ penketas Pavenčių mokyklos mergaičių – 7a klasės mokinė Elina Smilgevičiūtė, Jovita Bulkšaitė iš 7c klasės, 8a klasės mokinės Guoda Rapševičiūtė ir Viktorija Savickaitė bei 9a klasės mokinė Ema Andrijauskaitė.

Kažkas Šiaulius yra pavadinęs muziejų miestu. Mes, matematikai, šį miestą drąsiai galime tituluoti matematikos olimpiadų miestu. Lapkričio 23 dieną Šiaulių universitete vyks Šiaulių apskrities 9-12 klasių jaunųjų matematikų olimpiada. Joje plušės Ema Andrijauskaitė (9a klasė) ir Erika Steponavičiūtė (10a klasė).

Tariame nuoširdų ačiū mokiniams, gynusiems mokyklos garbę ir linkime sėkmės Emai ir Erikai.

                                                                                     Nida Lukaitė, matematikos mokytoja

Komentuokite

Pamokų laikas

1 pamoka 8:00-8:45
2 pamoka 8:55-9:40
3 pamoka 9:55-10:40
4 pamoka 11:00-11:45
5 pamoka 12:05-12:50
6 pamoka 13:00-13:45
7 pamoka 13:55-14:40

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai