Dailininkės Sigutės Ach laiškas jauniesiems dailininkams

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Lap
27

Kuršėnų kultūros centro bibliotekoje Pavenčių mokyklos mokinių parodą „Aš gamtos vaikas“ lankė miesto skaitytojai ir rinko labiausiai patikusius darbus.

8a kl. Onutės Kuodytės, Viktorijos Savicaitės, Ievos Kuodytės, Gerardo Fabijonavičiaus, Deimanto Mato, 6b kl. Gabrieliaus Leščinsko, 5b Nedo Stonio, 9a kl. Emos Smilgytės, 5a kl. Deimantės Kalikaitytės darbai sulaukė daugiausiai dėmesio ir pagyrimų.

Darbų autorius pasveikino bibliotekos darbuotojos padėkomis. Vaikų bibliotekos vedėja Janina Spulginienė pasidžiaugė kūrybiniu bendradarbiavimu ir perskaitė dailininkės Sigutės Ach padėkos laišką už tai, kad improvizavome ir piešėme Jos darbų įkvėpti. Graži užsimezgusi draugystė tęsis. Tikimės kad dailininkė ir rašytoja aplankys Kuršėnus.

                                                                                                      Dailės mokytoja Alma Stugienė

Sveiki Didieji Kūrėjai,
Nors gal ne kiekvienas iš jūsų taip jaučiasi, bet tikrai tikrai tikrai tokie esate,
Tą sakau labia tvirtai tuo įsitikinusi.
Būtent todėl jūsų erdvėje kabojo mano kūrinių paroda. Siunčiu juos po visa Lietuvą tam, kad praneščiau: vaikai, jūs esate stebuklai, kūrėjai ir jau greitai mes gyvensime pasaulyje, kurį sukūrėte jūs.
Žavėjausi stebėdama spalvotas jūsų interpretacijas ir džiaugiausi.
Dabar esu tikra, kad galėsite į kievieną dieną, į kiekvieną pertrauką ir net į vieną kitą užduotį pažvelgti štai tokiu būdu – nerimtai, lyg juokaujant, bet labia kūrybiškai ir nuoširdžiai. Tai – svarbiausia. Būti kiekvienos savo minutes autoriumi, žvelgti į savo gyvenimo laiką lyg žvelgtumėte į spalvų kaleidoskopą.
O kas tas kaleidoskopas? Na, tai tokia karuselė, kurioje sukasi spalvos :)
Dar kartą dėkoju jums, kad lankėtės mano pasaulyje, tikiuosi jame radote sau takelį ar kokias kopėtėlės į savąjį – margą, pilną paslapčių ir atradimų pasaulį.
O kodėl tokį pilną? Nes viskas tik prasideda, apsižvalgykite širdimi (taip, būtent širdimi), tikiu, pajausite, kiek dar neatrastų stebuklų ir nuotykių tūno jūsų pasauliuose.
Na o aš lauksiu, kol jie taps matomi :)
Kuo dideliausios sėkmės Kūryboje!
Sigutė Ach

Komentuokite

Pamokų laikas

1 pamoka 8:00-8:45
2 pamoka 8:55-9:40
3 pamoka 9:55-10:40
4 pamoka 11:00-11:45
5 pamoka 12:05-12:50
6 pamoka 13:00-13:45
7 pamoka 13:55-14:40

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai