Improvizacijos portretų profiliuose

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Sau
15

Pasiūlymas dailės pamokose portretų profiliuose improvizuotai sukurti savo spalvų pasaulį mokiniams labai patiko. Atpažinti mokinius ir pamatyti kiekvieno kūrusio, piešusio meninę išraišką tikrai įdomu. Trečio aukšto galerijoje išeksponuotus 8-10 klasių mokinių darbus pamatyti verta.

Neapsakomai įvairiai ir originaliai mokiniai perteikė savo pergyvenimus, supančią aplinką, kasdienybę ir fantazijas, mintis. Improvizacija bendrinėje kalboje reiškia spontaninį kūrybos galių demonstravimą, jų panaudojimą ar pritaikymą konkrečioje situacijoje.

Darbai labai skirtingi, turtingi drąsia išmone, spalviniais sprendimais, komponavimo būdais, filosofiniais jaunų žmonių apmąstymais. Portretų profiliuose, netradicinėse formose, telpa peizažai, natiurmortai, kaligrafinės kompozicijos, žaismingi atsitiktinumai ir griežtos grafiškos linijos, statika ir dinamika, simetrija ir asimetrija…

Atsiskleidė mokinių kūrybingumas ir meninė raiška individuliai ir savitai. Raiškos priemonės taip pat skirtingos, mišrios.

Pasidžiaukite paroda ir pabandykite atpažinti draugus, mokinius, o tėveliai savo vaikus.

                                                                                                                                                          Alma Stugienė

Komentuokite

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai