Olimpinis ruduo – 2014

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Rgs
30

Jau daug metų rajono sportininkams organizuojamas renginys „Olimpinis ruduo“. Pirmąsyk tokia šventė vyko mūsų mokykloje prieš 14 metų. Šis renginys labai patiko mūsų mokyklos ir rajono sportininkams, todėl tapo tradiciniu ir kasmet vykdomas vis kitoje mokykloje. Šiemet sportinė šventė vyko Meškuičiuose. Dalyvavo daug sportininkų iš rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir daug garbių svečių iš Vilniaus. Tai Olimpinio Komiteto pirmininkė D. Gudzinevičiūtė, atstovai iš Sporto Departamento, Olimpinių žaidynių dalyviai ir kt.

Mūsų mokyklos tinklininkai nugalėjo visas dalyvavusias komandas ir iškovojo pirmąją vietą (G. Kybartas, D. Ivoškevičius, T. Pagojus, E. Leščinskis, D. Jasnauskas ir L. Abakas.) Jiems nenusileido ir mokyklos futbolininkai, pasidalindami aukso medaliais (Ž. Šiuša, T. Gudaitis, K. Bernotas, A. Rugenis ir L. Kačinskas.)

Kroso  varžybose sidabro medalius iškovojo Guoda Grigaitytė (500m) ir Deimantė Kalikaitytė (1000m)

Kitąmet į „Olimpinio rudens“ šventę kvies Kužių vidurinė mokykla. Jai ir buvo perduota Olimpinė vėliava.