Dailės pamokos profesionalios dailininkės parodoje

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Spa
28

Kultūros centre šį rudenį veikė šiaulietės dailininkės Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Vitos pasaulis“.

Pavenčių mokyklos 6 -10 klasių mokiniai ir dailės būrelio „Paletė“ mokinukai su dailės mokytoja Alma Stugiene ne tik aplankė šią spalvingą, gausią parodą, ten vyko dailės pamokos. Netradicinė erdvė, aplinka ir kitokios darbo sąlygos, kūrybiškai nuteikė mokinius. Jie piešė, tapė, improvizavo ekspozicijų salėje dailininkės Vitos darbų motyvais. Ekspozicijoje virš keturiasdešimt tapybos darbų, šis didelis pasirinkimas leido piešti pagal skirtingus darbus. Mokiniai ne kopijavo, o eskizavo fragmentus, detales, stengėsi dailininkės impresionistinį potėpį perteikti savaip. Piešė sėdėdami, stovėdami ar net pritūpę priešais pasirinktą kūrinį.

Dailės pamokos parodų ekspozicijų salėje vyksta labai dažnai. Kultūros darbuotojai geranoriškai sudaro sąlygas mokiniams dirbti nepritaikytoje edukacijoms patalpoje. Puiku, kad kultūros centas greta mokyklos, vyksta betarpiškas bendravimas ir bendradarbiavimas.

Mokinių darbai dailininkės Vitos tapybos motyvais eksponuojami mokyklos II ir III aukšto foje ir koridoriaus galerijoje. Pasidžiaukite originaliomis  ir įdomiomis kompozicijomis pagal „Vitos pasaulį“.

Mokytoja Alma

Komentuokite

Pamokų laikas

1 pamoka 8:00-8:45
2 pamoka 8:55-9:40
3 pamoka 9:55-10:40
4 pamoka 11:00-11:45
5 pamoka 12:05-12:50
6 pamoka 13:00-13:45
7 pamoka 13:55-14:40

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai