Kviečiame į virtualią nuotraukų parodą „Nuspalvink vaiko sapną“!

Ši paroda gimė labdaros projekto metu. Du klubai – Šiaulių „Vykinto Rotary“ ir „Auksinio Rato Rotaract“ – rengė koncertą, kurio tikslas buvo surinkti lėšų ir Kuršėnų Pavenčių mokyklos bendrabutyje gyvenantiems vaikams nupirkti naujas lovas, čiužinius, bei visa, kas reikalinga saldžiam miegui. Organizatoriai norėjo daugiau papasakoti visuomenei apie vaikus, apie jų kasdienybę, tad kilo mintis pasikviesti į pagalbą fotografų bendruomenę.

„Norėjosi, kad įamžintose šių vaikų gyvenimo akimirkose kalbėtume ne tik apie sunkumus, su kuriais susiduria socialiai pažeidžiami vaikai. Siekėme atkreipti dėmesį į tuos dalykus, kurie kiekvieną iš mūsų vis dėlto verčia šypsotis, prisiminti sapnus ir svajones, džiugias akimirkas“, – sako parodos sumanytoja Raimonda Strazdauskaitė.

Virtualioje fotografijų parodoje meno kalba papasakota  apie šių mažų žmonių dideles bėdas, kurias bendromis pastangomis galime išspręsti. Jei radome kelią į Tavo širdį, o joje gyvena šiluma, kuria norisi dalintis, – prisijunk prie mūsų ir padėk vaikams. Visą informaciją, kaip skirti paramą, rasi puslapio apačioje.

Parodos autoriai – „Fotografijos namų“ kolektyvas

Projekto organizatoriai


Povilas 

Povilas ne visada prisimena, ką sapnuoja, bet dažniausiai sapnai būna gražūs. „Kartais sapnuoju, kaip važiuoju keturračiu. Tai mano svajonė”,­– prisipažino vaikinas.

 


Kamilė 

Vienuolikmetė Kamilė turi didelę šeimą. Visada su šypsena ji prisimena vasarą, kai su šeima važiavo į Klaipėdos delfinariumą. Jūra, saulė, smėlis ir braškių skonio šokoladas – tobulas vasaros svajonių derinys…  Tačiau iš tikrųjų mergaitei labiausiai patinka žiema, nes žiemą būna Kalėdos, o Kalėdos – dovanų metas. Kamilė svajoja apie storą pasakų knygą ir knygutę su spynele, kurioje surašytų ir užrakintų visas slapčiausias mintis ir svajones.

 


Jolita

Jolita turi labai mažą ir labai didelę svajones. Mergaitė nori savo kambaryje apgyvendinti mielą didelį pliušinį draugą. O kai baigs mokslus, Jolita svajoja apie savo jaukius namus.

 


Petras

Petrui keturiolika. Jis svajoja apie amatą – vaikinas norėtų įgyti staliaus arba statybininko profesiją ir dirbti Anglijoje. Fotografui Petras papasakojo, kad geriausiai jaučiasi, kai sportuoja, drožinėja ir laiką leidžia gamtoje.

 


Monika ir Eimantas

Monika ir Eimantas – sesuo ir brolis. Abu susitelkę bando įveikti gyvenimo negandas, abu turi bendrą svajonę – augti ir būti šeimoje.

 


Kamilė 

Kamilei 10 metų, turi 3 seseris ir 1 brolį. Mergaitė dažniausiai sapnuoja draugus, su kuriais žaidžia slėpynių ir gaudynių. Svajoja, kad Kalėdų senelis šiais metais atneštų „Lego“ namą, kuriame apsigyventų pernai per Kalėdas gauta lėlytė. Ir kai užaugs, nori būti menininke.

 


Evelina

Evelina, kuriai kitų metų sausį sukaks 14 metų, nedrąsi, bet linksma mergaitė. Išdykusi. Turi 7 seses ir 1 brolį. Mėgsta šokti, dainuoti, piešti, važinėtis dviračiu, kuriuo reikia dalintis su visomis sesėmis ir broliu. Užaugusi norėtų būti gydytoja. Kalėdoms svajoja gauti savo šeimai naują televizorių, o sau – dėlionę.

 


Karolina

Tris seses ir brolį turinčiai Karolinai lapkričio 26 dieną suėjo 12 metų. „Dažniausiai sapnuoju, kad gerai praleidžiu dieną, kad keliauju kur nors…arba, kad gaunu dovanų. Vertingų dovanų. Kokios yra vertingos? Na, kokie nors gražūs drabužiai arba mokykliniai reikmenys“, – su fotografu pasidalino savo sapnais Karolina.

 


Gytis

Gyčiui labai patinka piešti. Devynmetis norėtų tapti dailininku. Jis svajoja kada nors aplankyti Angliją ir Afriką. Dar norėtų turėti naują, dviejų aukštų lovą. Ir dar, kai turės daug pinigų, jis nupirks keturioms savo sesutėms kompiuterius.

Gytis nepamena savo gražių sapnų… Baisiausias jo sapnas buvo, „kai numirė mama ir tėtis“.

 


Simona

Draugiška, šauni panelė. Jai septyniolika, mergina tikra pagalbininkė mamai, nes šeimoje auga dar trys broliai. Mergina labai mėgsta gaminti valgyti. Jos svajonė yra turėti priemonių ir kosmetikos rinkinį, kad galėtų pasigražinti, ypač kruopščiai nagučius susitvarkyti.

 


Rasytė 

Rasytei greitai sukaks septyneri. Jauniausios iš penkių vaikų šeimoje mergaitės svajonė labai paprasta – ji gimtadieniui svajoja gauti saldainių. Bet gal mergaitė turi ir didesnę svajonę? Fotografė smalsavo toliau… „Labai norėčiau lėlės“, – į ausį tyliai sušnibždėjo mažoji… 

Informacija, reikalinga pervedant lėšas:

GAVĖJO PAVADINIMAS Asociacija „Vykinto Rotary klubas“

GAVĖJO SĄSKAITOS NR. LT207180000000606078

GAVĖJO BANKAS AB Šiaulių bankas

MOKĖJIMO PASKIRTIS Parama vaikams


 

Daugiau apie projektą kviečiame skaityti:

http://etaplius.lt/labdaros-koncerte-rinko-lesas-kursenu-pavenciu-mokyklos-bendrabucio-vaikams/

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai