Modernizavimas

Nuo 2009 metų mokykla dalyvauja projekte – „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“, kurį finansuoja Europos regioninės plėtros fondas ( ERPF). Projekto metu mokyklos biblioteka ir skaitykla bus aprūpinta baldais ir įranga per 2009-2012 metus dviem etapais.

2009-2010 m. (pirmame etape) skirta po vieną bazinį baldų ir įrangos komplektą bibliotekai ir skaityklai už 26045,53 Lt.

2011-2012 m. (antrame etape) bus skirta baldams ir įrangai įsigyti 106765 Lt.

Prieš metus biblioteka ir skaitykla buvo kuklesnėse, mažesnėse patalpose. Direktorės ir administracijos dėka buvo pertvarkytos bibliotekos ir skaityklos patalpos. 2010 metais biblioteka buvo perkelta į naujas, erdvias patalpas. Rajono savivaldybės ir mokyklos lėšomis pakeisti šviestuvai, grindų danga (plaukiojantis parketas), išdažytos sienos.

Projekto įgyvendinimo pirmo etapo metu gauta baldų ir įrangos, įrengta šiuolaikiška skaitykla. Mokiniai laisvalaikiu skaitykloje naudojasi kompiuteriais, internetu, žinynais, enciklopedijomis, žodynais, mokomosiomis priemonėmis, ieškosi reikiamos informacijos. Mokyklos bendruomenei sukurta susikaupimo, ramybės ir poilsio erdvė.

Antrojo etapo metu bus pakeisti bibliotekos baldai ir įrengta skaitykla – konferencijos salė. Naujoje skaitykloje su modernia įranga mokytojai gali vesti integruotas, netradicines pamokas, paskaitas, seminarus, popietes.

Projektas „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ I etapas

Projektas „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ II etapas

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai