Sausio 11 dieną 7b klasės mokiniai vyko į Telšių STEAM centrą, kur dalyvavo edukacinėse veiklose: „Dirbtinis inkstas“ ir „Teigiamų ir neigiamų skaičių sudėtis su robotuku“. Nuostabi edukacinė kelionė, puikūs įspūdžiai!







Sausio 11 dieną 7b klasės mokiniai vyko į Telšių STEAM centrą, kur dalyvavo edukacinėse veiklose: „Dirbtinis inkstas“ ir „Teigiamų ir neigiamų skaičių sudėtis su robotuku“. Nuostabi edukacinė kelionė, puikūs įspūdžiai!






