2a klasės mokiniai turėjo į d o m i ą pamoką Vainagių medelyne „Kaip auga medis?”
Vaikščiodami Vainagių pažintiniu taku atliko net 4 tyrimus: „Kas gyvena po nukritusia šaka?”, „Medžio žievė”, „Kas sudaro miško paklotę?”, „Skruzdėlynas iš arčiau”.
Ačiū 2a klasės mokinio Emilio šeimai už suorganizuotą edukaciją ![]()





