8b klasės mokiniai svečiavosi Kaune

8b klasės mokiniai svečiavosi Kaune

🔵Čia aplankė IX forto muziejų 👏

🟢Kauno mūrinėje pilyje dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje – edukaciniame žaidime ,,Knygnešiai ir žandarai“ 👉 Pasiskirstę į dvi komandas lazerių erdvėje misijų metu vykdė įvairias užduotis. Jas atlikę galėjo išbandyti žaidimą ,,Lavos grindys“ 🙌

❄️Ir kaip neaplankyti auksu spindinčios Kauno miesto eglės 🎄

❤️A Č I Ū mokytojoms Ainai Mataitei ir Jovitai Stočkienei už įdomią išvyką 🙂

Atgal į viršų