Dalyvavome naujosios STEAM FabLab laboratorijos atidarymo šventėje Dubysos aukštupio mokykloje

Dalyvavome naujosios STEAM FabLab laboratorijos atidarymo šventėje Dubysos aukštupio mokykloje

✅ Turėjome galimybę apžiūrėti ne tik laboratorijos erdves, moderniausias technologijas bei įvairią programinę įrangą, bet ir kitas inovatyvias erdves mokytojams ir mokiniams. Žavėjomės edukaciniais pristatymais, eksperimentais ir jaukia atmosfera.

✅Pasisėmėme idėjų ir patirties, dalinomės savo įžvalgomis ir planais skatinant mokinių kūrybiškumą, technologinį raštingumą ir inovacijas. 🚀

🙌 Sveikiname Dubysos aukštupio mokykla su naujomis galimybėmis ir linkime sėkmės kuriant ateities projektus!

#tūkstantmečiomokyklos#TŪM#bendradarbiavimas

Atgal į viršų