Šiaulių r. moksleivių š a š k i ų lygos turnyre „64 langeliai” dalyvavo mūsų mokyklos komanda. Savo amžiaus grupėse nugalėtojais tapo:
Gytė Motuzaitė (6b) II vieta ![]()
Kiti mokyklos komandos nariai pasikėlė savo reitingus.
DIDŽIUOJAMĖS
savo jaunaisiais sportininkais!
AČIŪ mokytojai Reginai Jasnauskienei!





