Sveikiname

Sveikiname

🔵Šiaulių r. moksleivių š a š k i ų lygos turnyre „64 langeliai” dalyvavo mūsų mokyklos komanda. Savo amžiaus grupėse nugalėtojais tapo:

👏Anelė Vaičiulytė (4b) I vieta 🥇

👏Gytė Motuzaitė (6b) II vieta 🥈

Kiti mokyklos komandos nariai pasikėlė savo reitingus.

🌟DIDŽIUOJAMĖS🌟 savo jaunaisiais sportininkais!

AČIŪ mokytojai Reginai Jasnauskienei!

Atgal į viršų