Vaikų VELYKĖLĖS pas mus džiugino visus – ir mažus, ir didelius!

Vaikų VELYKĖLĖS pas mus džiugino visus – ir mažus, ir didelius!

🤩 Mokyklos kiemas prisipildė klegesio, šurmulio ir juoko.

🥚➡️🥚Smagu buvo išbandyti savo vikrumą, greitumą, tikslumą ir išradingumą įvairiose žaismingose veiklose, linksmose estafetėse.

🤗 Susipažinti su tradiciniais liaudiškais žaidimais pas mus atvyko ir s v e č i a i iš Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos – 1c klasės mokiniai su mokytoja Ingrida Kudrevičiene ir tikybos mokytoja Rima Kareiviene.

🙌 Už pavasarinės šventės linksmybes dėkojame tikybos mokytojui Remigijui🌼🌱

Atgal į viršų