Pavasario pabaiga mokykloje – su sporto švente!

Pavasario pabaiga mokykloje – su sporto švente!

👏Mokyklos kiemą užliejo džiugi nuotaika – vyko tradicinė sporto šventė!

👉 Kaip ir kasmet, į šventę atvyko mūsų draugai, partneriai ir rėmėjai – Šiaulių „Rotary“ Vykinto klubo nariai. Jie ne tik aktyviai sportavo kartu su mokiniais, bet ir atvežė dovaną – mobilų krepšinio stovą, kuris ypač pravers jaunesniems mokiniams lavinti metimo į krepšį įgūdžius🏀⛹️⛹️‍♀️

👫Šventė prasidėjo iškilmingu vaikų maršu – visi buvo nusiteikę sportiškai ir džiaugsmingai. Estafetės dar labiau sustiprino norą judėti ir bendradarbiauti, o draugiškos futbolo varžybos išsunkė paskutines jėgas, bet padovanojo daugybę gerų emocijų🤩

🙌Atsisveikindami visi vieningai tarėme – iki kito susitikimo!

🫶AČIŪ Šiaulių „Rotary” Vykinto klubo nariams už bendrystę ir dėmesį mokiniams.

Atgal į viršų