Mokyklos kiemą užliejo džiugi nuotaika – vyko tradicinė sporto šventė!
Kaip ir kasmet, į šventę atvyko mūsų draugai, partneriai ir rėmėjai – Šiaulių „Rotary“ Vykinto klubo nariai. Jie ne tik aktyviai sportavo kartu su mokiniais, bet ir atvežė dovaną – mobilų krepšinio stovą, kuris ypač pravers jaunesniems mokiniams lavinti metimo į krepšį įgūdžius![]()
![]()
![]()
Šventė prasidėjo iškilmingu vaikų maršu – visi buvo nusiteikę sportiškai ir džiaugsmingai. Estafetės dar labiau sustiprino norą judėti ir bendradarbiauti, o draugiškos futbolo varžybos išsunkė paskutines jėgas, bet padovanojo daugybę gerų emocijų![]()
Atsisveikindami visi vieningai tarėme – iki kito susitikimo!
AČIŪ Šiaulių „Rotary” Vykinto klubo nariams už bendrystę ir dėmesį mokiniams.




