Respublikinis fotografijų konkursas „Augalų portretai“

Respublikinis fotografijų konkursas „Augalų portretai“

Šių metų balandžio 1 – gegužės 15 dienomis vyko respublikinis fotografijų konkursas „Augalų portretai“, skirtas Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 1–10 ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniams, turintiems vidutinių, didelių ar labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių.

Konkurso tikslas mokyti mokinius fotografuoti augalus, atkreipti mokinių dėmesį į detales ir supančią aplinką,  bei gimtojo krašto gamtos grožį, jos kaitą.

Savo darbus pateikė 103 mokiniai iš įvairių šalies ugdymo įstaigų.

Skelbiami konkurso nugalėtojai

Nugalėtojai 1-4 klasių grupėje:

1 vieta – Panevėžio ,,Saulėtekio“ progimnazijos mokinys Adomas Ž.

2 vieta – Kauno Simono Daukanto progimnazijos mokinė Luknė D.

3 vieta –  Panevėžio gamtos mokyklos mokinys Rokas R.

Nugalėtojai 5-7 klasių grupėje:

1 vieta – Klaipėdos „Litorinos“ mokyklos mokinys Tajus R.

2 vieta – Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinys Adomas A.

3 vieta – Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinys Aurelijus B.

Nugalėtojai 8-10 klasių grupėje:

1 vieta – Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos mokinė Auksuolė L.

2 vieta – Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro filialo mokinys Merūnas T.

3 vieta – Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos mokinė Goda O.

Nugalėtojai socialinių įgūdžių ugdymo klasių grupėje:

1 vieta – Telšių Atžalyno progimnazijos Naujamiesčio skyriaus mokinys Klaudijus K.

2 vieta – Telšių Atžalyno progimnazijos Naujamiesčio skyriaus mokinys Eisvinas R.

3 vieta – Telšių Atžalyno progimnazijos Naujamiesčio skyriaus mokinė Gabija G.

Nominacijos:

„Už vakaro šilumą“ Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniui Audriui J.

„Už spalvų sodrumą“ Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos mokiniui Justinui A.

„Už jautrumą“ Panevėžio Kazimiero Paltartoko gimnazijos mokinei Sandrai M. ir Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokinei Emai K.

Nugalėtojai apdovanoti Šiaulių r. Švietimo pagalbos tarnybos diplomais, o dalyviai –  padėkomis.

Dėkojame dalyvavusiems mokiniams ir juos paruošusiems mokytojams.

Nuotraukų galerija: https://youtu.be/3IzLl_aLsZQ

Specialiojo ugdymo jungtinių klasių mokytojai Jūratė ir Raimundas

Atgal į viršų