Džiaugiamės mūsų gabių mokinių, jų tėvų ir mokytojų pasiekimais! 2025 metų Šiaulių rajono gabių mokinių šventėje buvo įteiktos padėkos, gėlės, dovanos ir net didžiulis tortas „AČIŪ“ už nuostabius pasiekimus rajoninėse, regioninėse, nacionalinėse ir tarptautinėse olimpiadose. Raudonu kilimu žengė mūsų mokiniai – tikros žvaigždės, kurios savo pasiekimais ne tik garsina Šiaulių rajoną, bet ir įkvepia visus […]
2025 metų geriausiųjų apdovanojimo šventė
Mūsų mokykloje vyko 2025 metų geriausiųjų apdovanojimo šventė. Dalyvavo net pats Šiaulių rajono meras Česlovas Greičius! O dar smagiau, kad apdovanojimus gavo ir gausus mūsų mokyklos mokinių būrys .
Mažas piemenėlis turi botagėlį
1b ir 2a klasės mokinukai dalyvavo edukacijoje ,,Mažas piemenėlis turi botagėlį” Žemaičių kaimo muziejuje Telšiuose. Valstiečio sodyboje mokiniai susipažino su anuometine aplinka, piemenukų gyvenimo sąlygomis, apranga. Vaikai vaikščiojo avėdami klumpes, naščiais nešė kibirus, išbandė botagėlį. O po ,,sunkių” piemenukų darbų skanavo ,,piemenukų kugelį“- lauže keptas bulves. Aplankė ir Telšių senamiestį – Šv. Antano Paduviečio katedrą, […]
DIDŽIUOJAMĖS
Rajoninio 5-7 klasių mokinių raštingumo konkurso prizininkės: Gytė Motuzaitė (5b) – I vieta Meda Baniukaitytė (6a) – I vieta Paulina Žiliūtė (6a) – II vieta Tariame a č i ū lietuvių kalbos mokytojoms Jovitai Stočkienei ir Jūratei Satkauskienei.
