Nuotolinė matematikos olimpiada suvienijo mokinius iš visos Lietuvos!

Nuotolinė matematikos olimpiada suvienijo mokinius iš visos Lietuvos!

Lapkričio 20 d. nuotoliniu būdu Kuršėnų Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko respublikinė 5–8 klasių mokinių, bendradarbiaujančių su pagalbos mokiniui specialistais, matematikos olimpiada. Varžėsi 121 dalyvis iš 10 Lietuvos miestų. Mokiniai drąsiai priėmė iššūkį ir sprendė sudėtingas matematines užduotis.

🫶Dėkojame mūsų mokyklos 8 dalyviams už ryžtą, pastangas ir motyvaciją.

Organizatoriai – Gražina, Rasytė, Rima ir Paulius – džiaugiasi augančiu susidomėjimu ir vis gausėjančiu dalyvių skaičiumi.

✨ Laukdami rezultatų linkime visiems sėkmės!

Atgal į viršų