Lapkričio 20 d. nuotoliniu būdu Kuršėnų Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko respublikinė 5–8 klasių mokinių, bendradarbiaujančių su pagalbos mokiniui specialistais, matematikos olimpiada. Varžėsi 121 dalyvis iš 10 Lietuvos miestų. Mokiniai drąsiai priėmė iššūkį ir sprendė sudėtingas matematines užduotis.
Dėkojame mūsų mokyklos 8 dalyviams už ryžtą, pastangas ir motyvaciją.
Organizatoriai – Gražina, Rasytė, Rima ir Paulius – džiaugiasi augančiu susidomėjimu ir vis gausėjančiu dalyvių skaičiumi.
Laukdami rezultatų linkime visiems sėkmės!



