Ar žinojote, kad lapkričio 22–30 dienomis visoje Europoje minima Atliekų mažinimo savaitė? ![]()
8b klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Rasyte sudalyvavo pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuotame aplinkosauginiame protmūšyje „Atliekų labirintas“. Viktorinoje dalyvavo net 67 mokyklos iš visos Lietuvos!
Viena iš viktorinos užduočių – atspėti, kokia yra 2025 metų Atliekų mažinimo savaitės tema.
Šiais metais dėmesys skiriamas atsakingam vartojimui, o tema – elektros ir elektroninės įrangos atliekų (EEĮ) tvarkymas.
Kviečiame visus įsitraukti ir atliepti šių metų šūkį:
„Sujunk, kad perdirbtum“ (angl. Connect to Recycle) ![]()
Šūkis ragina kiekvieną gyventoją atsakingai pasirūpinti nebereikalinga elektronika, kad ji būtų tinkamai perdirbta ir virstų naujais ištekliais.
Rūšiuokime, tausokime ir kurkime švaresnę ateitį kartu! ![]()





