Gruodžio dienos 2 VDM klasės mokiniams virto tikra pasaka. Kartu su mokytoja Ilona ir mokinio padėjėja Roberta leidosi į kalėdinę kelionę, kurioje netrūko nei džiaugsmo, nei atradimų.
Mokiniai aplankė Klaipėdos jūrų muziejų, o delfinariume žiūrėjo kalėdinį spektaklį „Gražuolė ir pabaisa“. Grožėjosi šventiškai suspindusia Klaipėdos eglute. Keltas ir traukinukas tapo ne tik transportu, bet ir smagia nuotykių dalimi.
Kitą dieną jau laukė Jautmalkės gamtos mokykla – ten kvepėjo ką tik kepti kūčiukai, skambėjo juokas kalėdiniame protmūšyje. Naktinis žygis miško takeliais pavertė vakarą tikru nuotykiu. Po aktyvios veiklos vaikus aplankė Kalėdų Senelis, atnešęs šypsenas ir šventinį stebuklą ![]()
Šios patirtys, bendrystė ir šventinės akimirkos dar ilgai išliks vaikų atmintyje ir širdyse.






