Dėkojame, kad buvote „GERA NESĖKMĖ“ kartu Drauge kūrėme erdvę, kurioje galima sustoti, įkvėpti ir priimti viską, kas augina Ačiū už dieną, kupiną prasmingų pokalbių ir vidinių atradimų Tegul šios patirtys mus įkvepia ir lydi kasdienybėje Iki kitų susitikimų!
