DIDŽIUOJAMĖS #paventiečiais

DIDŽIUOJAMĖS #paventiečiais

Sveikiname rajoninės „Jaunųjų istorikų” olimpiados prizininkus:

👏🏻 Mantą Kybartą (8a) – II vieta

👏🏻 Aroną Bišlį (8b) – III vieta

🙌 Dėkojame istorijos mokytojai Daliai už paskatinimą ir stiprų palaikymą.

🌟 Didžiuojamės mūsų mokiniais – jų pastangos virto puikiais rezultatais! Linkime nepristigti ryžto ir toliau auginti savo pergales 💪✨

Atgal į viršų