Gegužės 9-ąją 8b klasės mokiniai minėjo Europos dieną dalyvaudami paskaitoje „Jaunimo politikos galimybės Lietuvoje ir Europoje“ Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešojoje bibliotekoje. ![]()
Mokiniai susipažino su jaunimo politikos, savanorystės ir ERASMUS+ galimybėmis, klausėsi Gabijos Pakatiliūtės (LiJOT) ir Livetos Kazlauskaitės pranešimų bei aktyviai įsitraukė į žaidimą BINGO „Žinau viską“.
Džiaugiamės prasminga patirtimi ir naujomis žiniomis!




