Šiaulių r. BUM lengvosios atletikos keturkovės varžybose mūsų mokyklos komanda iškovojo garbingą II vietą ir dar kartą įrodė, kad ryžtas bei atkaklus darbas duoda puikių rezultatų! ![]()
![]()
Sidabrinė komanda:
Saulė Baniukaitytė (5 kl.)
Meda Baniukaitytė (7 kl.)
Patricija Žiliūtė (5 kl.)
Paulina Žiliūtė (7 kl.)
Eglė Dargevičiūtė (5 kl.)
Felicija Skėrytė (6 kl.)
Kiekvienas startas, kiekvienas šuolis ir kiekviena sekundė trasoje vedė link bendro tikslo – būti tarp stipriausių! Didžiuojamės mūsų sportininkėmis ir dėkojame už puikų mokyklos atstovavimą!![]()
![]()
![]()

