Sidabro medaliai – mūsų merginų komandos rankose

Sidabro medaliai – mūsų merginų komandos rankose

Šiaulių r. BUM lengvosios atletikos keturkovės varžybose mūsų mokyklos komanda iškovojo garbingą II vietą ir dar kartą įrodė, kad ryžtas bei atkaklus darbas duoda puikių rezultatų! 👏💪

Sidabrinė komanda:

🌟 Saulė Baniukaitytė (5 kl.)

🌟 Meda Baniukaitytė (7 kl.)

🌟 Patricija Žiliūtė (5 kl.)

🌟 Paulina Žiliūtė (7 kl.)

🌟 Eglė Dargevičiūtė (5 kl.)

🌟 Felicija Skėrytė (6 kl.)

Kiekvienas startas, kiekvienas šuolis ir kiekviena sekundė trasoje vedė link bendro tikslo – būti tarp stipriausių! Didžiuojamės mūsų sportininkėmis ir dėkojame už puikų mokyklos atstovavimą!👏👏👏

Atgal į viršų