Puikūs mūsų jaunųjų sportininkų pasiekimai Šiaulių r. lengvosios atletikos vaikų (gim. 2015 m. ir jaunesnių) „Vilčių startų“ varžybose! ![]()
![]()
V. Šlikaitė tapo čempione net dviejose rungtyse – 600 m bėgime ir šuolyje į tolį.
E. Baniukaitytė iškovojo II vietą 600 m bėgime bei
III vietą 60 m sprinto rungtyje.
V. Levitaitė pelnė II vietą 300 m bėgime.
K. Jablonskytė – II vietos laimėtoja kamuoliuko metimo rungtyje.
D. Reivytis triumfavo šuolio į tolį rungtyje, o 60 m bėgime užėmė
III vietą.
J. Dargevičius – II vieta 300 m bėgime.
P. Mitkus – III vieta 600 m bėgime.
T. Bišlys – II vieta 600 m bėgime.
D. Jaškauskas – III vieta 600 m bėgime.
A. Karpavičius – III vieta kamuoliuko metimo rungtyje.
Didžiuojamės jaunaisiais sportininkais ir linkime dar daug pergalių! ![]()
![]()




