Dar viena sėkminga diena stadione!

Dar viena sėkminga diena stadione!

Šiaulių rajono BUM lengvosios atletikos jaunučių ir jaunių pirmenybėse mūsų sportininkai pademonstravo puikius rezultatus ir iškovojo prizines vietas.

🌟 Pirmenybių prizininkai:

🥈 Meda Baniukaitytė – 800 m bėgime (jaunutės)

🥈 Rokas Valkeris – 100 m bėgime (jaunučiai)

🥇 Majus Visockis – 400 m bėgime (jaunučiai)

🥇 Klaudijus Čiakštė – 1500 m bėgime (jaunučiai)

👏 Ypatingi sveikinimai Liutaurui Stulpinui, kuris iš varžybų grįžo net su trimis medaliais:

🥇 100 m bėgimas

🥈 šuolis į tolį

🥈 šuolis į aukštį

Kiekvienas startas – tai žingsnis pirmyn, kiekvienas finišas – nauja patirtis, o kiekvienas medalis – atkaklaus darbo įvertinimas. Didžiuojamės savo sportininkais ir linkime nesustoti siekiant dar aukštesnių tikslų!

Atgal į viršų