Šiaulių rajono BUM lengvosios atletikos jaunučių ir jaunių pirmenybėse mūsų sportininkai pademonstravo puikius rezultatus ir iškovojo prizines vietas.
Pirmenybių prizininkai:
Meda Baniukaitytė – 800 m bėgime (jaunutės)
Rokas Valkeris – 100 m bėgime (jaunučiai)
Majus Visockis – 400 m bėgime (jaunučiai)
Klaudijus Čiakštė – 1500 m bėgime (jaunučiai)
Ypatingi sveikinimai Liutaurui Stulpinui, kuris iš varžybų grįžo net su trimis medaliais:
100 m bėgimas
šuolis į tolį
šuolis į aukštį
Kiekvienas startas – tai žingsnis pirmyn, kiekvienas finišas – nauja patirtis, o kiekvienas medalis – atkaklaus darbo įvertinimas. Didžiuojamės savo sportininkais ir linkime nesustoti siekiant dar aukštesnių tikslų!





