Trečiokų paskutinės dienos mokykloje kupinos džiaugsmo, juoko ir sportinio azarto!

Trečiokų paskutinės dienos mokykloje kupinos džiaugsmo, juoko ir sportinio azarto!

Sporto šventės metu mokiniai aktyviai dalyvavo estafetėse, žaidė komandinius žaidimus, drąsiai įveikė įvairias užduotis ir smagiai leido laiką gryname ore.

Netrūko geros nuotaikos, draugiško palaikymo ir puikių emocijų🙌

Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti sveikuoliškais prizais, kurie priminė, kad aktyvus gyvenimo būdas ir sveiki pasirinkimai yra svarbi kasdienybės dalis. 💚

Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą ir linkime saulėtos, smagios bei saugios vasaros! ☀️🌿

Atgal į viršų