Mokytojai

Mokytojo pavardė, vardasKvalifikacinė kategorijaIšsilavinimas, dalykasKlasė, dėstomas dalykasAuklėjamoji klasė
Čepas RemigijusTikybos vyresnysis mokytojasAukštasis, tikybos mokytojas4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b tikyba
Stočkienė JovitaLietuvių kalbos mokytoja metodininkėAukštasis, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja7a,7b, 8b lietuvių kalba
Satkauskienė JūratėLietuvių kalbos mokytoja metodininkėAukštasis, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja6b,8a lietuvių kalba5b
Lipskienė DaliaLietuvių kalbos mokytoja metodininkėAukštasis, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja5a,5b,6a lietuvių kalba
Vestartienė LigitaAnglų kalbos mokytoja metodininkėAukštasis, anglų kalbos mokytoja2a,2b,3a,3b,4a,4b,5a,5b anglų kalba
Vaitkuvienė SigitaAnglų kalbos mokytoja metodininkėAukštasis, anglų kalbos mokytoja5b,6a,7a,7b,8a,8b anglų kalba, 5-10 spec. kl. anglų kalba
Jurgita KatilienėAnglų kalbos mokytojaAukštasis, anglų kalbos mokytoja2a,2b,5a,6b,7a,7b,8a,8b anglų kalba
Aponkienė LaimaRusų kalbos vyresnioji mokytojaAukštasis, rusų kalbos mokytoja6a,6b,7a,7b,8a,8b rusų kalba
Stoncelienė VilmaVokiečių kalbos mokytojaAukštasis, vokiečių kalbos mokytoja6a,6b,8a,8b vokiečių kalba
Gedaminskienė RasytėMatematikos mokytoja ekspertėAukštasis, matematikos mokytoja5b,6a,7a,8b matematika6a
Mataitė AinaMatematikos mokytoja metodininkėAukštasis, matematikos mokytoja5a,6b,7b,8a matematika7b
Paulauskas PauliusInformacinių technologijų mokytojas metodininkasAukštasis, informacinių technologijų  mokytojas1c, 2a,2b informatika, 5a,5b,6a,6b,7a,7b informacinės technologijos,5a,5b žmogaus sauga, neformalus ugdymas
Samuila RolandasInformacinių technologijų mokytojas metodininkasAukštasis, informacinių technologijų  mokytojas3a,3b,4a informatika, 5a,5b,6a,6b,7a,7b informacinės technologijos,8a,8b žmogaus sauga
Jokubauskienė DaliaIstorijos mokytoja metodininkėAukštasis, istorijos mokytoja5a,5b,6a,6b,7a,7b,8a,8b istorija5b
Šiušienė DaivaBiologijos vyresnioji mokytojaAukštasis, biologijos mokytoja, pradinių klasių mokytoja5a, 5b, 6a, 6b, 7a,7b,8a,8b gamta ir žmogus/biologija, 8a,8b chemija7a
Matulevičienė EsteraGeografijos mokytoja metodininkėAukštasis, geografijos mokytoja6a,6b,7a,7b,8a,8b geografija, 5a,5b pasirenkamasis dalykas „Finansinio raštingumo pradžiamokslis“
Kamrazer VadimasVyresnysis fizikos mokytojasAukštasis, fizikos mokytojas7a,7b,8a,8b fizikos mokytojas 
Glodenienė RenataPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja1b pradinio ugdymo dalykai2b
Navickienė IlonaPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja3a pradinio ugdymo dalykai4a
Dunauskienė AušraPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja4b pradinio ugdymo dalykai1b
Ališauskienė BirutėPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja2b pradinio ugdymo dalykai3b
Mažeikienė DaliaPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja1a pradinio ugdymo dalykai, neformalus švietimas2a
Vaigauskienė DaivaPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja3b pradinio ugdymo dalykai4b
Šiuipienė AudronėPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja2a pradinio ugdymo dalykai3a
Joniškienė GitanaPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja1c pradinio ugdymo dalykai2c
Stugienė AlmaDailės mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytojaAukštasis, piešimo, braižybos , darbų mokytoja5a,5b,6a,6b,7a,7b,8a,8b dailė, 5a,5b,6b,7a,8a technologijos, neformalus ugdymas
Kuodienė RitaTechnologijų mokytoja metodininkėAukštasis, piešimo, braižybos , darbų mokytoja6a,7b,8b technologijos
Jakelaitis ArūnasTechnologijų mokytojas metodininkasAukštasis, piešimo, braižybos , darbų mokytojas5a,5b,6a,6b,7a,7b,8a,8b technologijos,7,8,9,10 spec. kl.
Vielavičienė VaidaMuzikos mokytoja metodininkėAukštasis, muzikos mokytoja1c,5a,5b,6a,6b,7a,7b,8a,8b muzika, neformalus ugdymas, meninis ugdymas ikimokykliniame ugdyme
Ponomariovas ValerijusFizinio ugdymo mokytojas metodininkasAukštasis, fizinio lavinimo mokytojas5b,6b,7a,8b fizinis ugdymas, neformalus ugdymas
Radavičienė RitaFizinio ugdymo mokytoja metodininkė, neformaliojo ugdymo mokytoja metodininkėAukštasis, kūno kultūros mokytoja4a,5a,8a fizinis ugdymas, neformalus ugdymas, 5a pasirenkamasis dalykas „Socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymas“6a
Jasnauskienė ReginaFizinio ugdymo mokytoja metodininkėAukštasis, kūno kultūros mokytoja6a,7b fizinis ugdymas, neformalus ugdymas
Pučinskienė GintarėNeformaliojo ugdymo mokytoja metodininkėAukštasis, laisvalaikio pedagogė (socialinė pedagogė)5b,6a, 6b 7a, 8a,8b pasirenkamasis dalykas „Socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymas“, 5a,5b,6a,6b,7a,7b etika
Lideikienė LoretaNeformaliojo ugdymo vyresnioji mokytojaAukštasis, pradinių klasių mokytojaneformalus švietimas, šokis
Saliamonavičė AnetaNeformaliojo ugdymo, šokio mokytojaAukštasis, pradinių klasių mokytojaneformalus švietimas, šokis, meninis ugdymas priešmokykliniame ugdyme8b
Saldauskienė JūratėSpecialioji pedagogė metodininkėAukštasis, specialioji pedagogė, logopedė6-7 kl. specialiojo ugdymo dalykai6-7
Biknevičienė RenataSpecialioji pedagogė metodininkėAukštasis, specialioji pedagogė, logopedė2,3,4,5 kl. specialiojo ugdymo dalykai2-5
Kaminskas RaimundasVyresnysis specialusis pedagogasAukštasis, specialusis pedagogas, logopedas8-10 kl. specialiojo ugdymo dalykai8-10
Kančauskienė RitaSpecialioji pedagogė metodininkėAukštasis, specialioji pedagogė, logopedė1-10 kl. specialiojo ugdymo dalykai2-8
Poškienė RasaPriešmokyklinio ugdymo mokytojaAukštasis, gamtos ir geografijos mokytojaPriešmokyklinis ugdymas
Grygelienė KristinaIkimokyklinio ugdymo mokytojaAukštasis, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogėIkimokyklinis ugdymas
Liulienė MonikaIkimokyklinio ugdymo mokytojaAukštasis, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogėIkimokyklinis ugdymas
Novogreckienė GražinaSpecialioji pedagogė metodininkėAukštasis, specialioji pedagogėŠvietimo pagalba (specialioji pedagogė)
Rupšienė DanaSocialinė pedagogė metodininkėAukštasis, socialinė pedagogėŠvietimo pagalba (socialinė pedagogė)
Erika DrazdauskienėVyresnioji logopedėAukštasis, logopedėŠvietimo pagalba (logopedinė pagalba)
Jakutienė MonikaAuklėtojaAukštasis, ekonomikos mokytojaPrailgintos mokymosi dienos grupė (Visos dienos mokykla)
Jacytė ErikaAuklėtojaAukštasis, pradinio ugdymo mokytojaPrailgintos mokymosi dienos grupė (Visos dienos mokykla)
Šileikienė KornelijaIkimokyklinio ugdymo mokytojaAukštasis, ikimokyklinio ugdymo pedagogėIkimokyklinis ugdymas
Reizgienė VaidaIkimokyklinio ugdymo mokytojaAukštasis, ikimokyklinio ugdymo pedagogėIkimokyklinis ugdymas
Alma SteponavičienėIkimokyklinio/ priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkėAukštasis, ikimokyklinio/ priešmokyklinio ugdymo pedagogėIkimokyklinis/priešmokyklinis ugdymas 
Alma LučinskienėIkimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytojaAukštasis, ikimokyklinio ugdymo pedagogėIkimokyklinis/priešmokyklinis ugdymas 
Birutė RupšytėPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja3-4 klasių ugdymo dalykai3-4
Regina SkudrickienėPradinių klasių mokytoja metodininkėAukštasis, pradinių klasių mokytoja1-2 klasių pradinio ugdymo dalykai1-2
Ilona KazlauskienėAnglų kalbos vyresnioji mokytojaAukštasis, anglų kalbos mokytoja3, 4 anglų kalba 
Atgal į viršų